+90 [312] 386 18 90

1990 yılında kompresör ve basınçlı hava makinaları sektörüne girmiş olan Mertsan Kompresör; 2007 yılında 17 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini, "Mertsan Kompresör Basınçlı Hava Makinaları Teknik Servis San. ve Tic. Ltd. Şti." ünvanı altında birleştirerek kurumsal kimliğine kavuşmuş ve kompresör sektöründe önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. Mertsan Kompresor; Komsan Kompresör İç Anadolu Bölge Bayii ve Servisi'dir. Firmamız; geniş servis ağı ve orjinal yedek parça desteği ile yurtiçi ve yurtdışında hizmet vermektedir. Firmamız yaptığı ve yapacağı her işde "kaliteden ödün vermemeyi" kendine misyon olarak belirlemiş ve bu doğrultuda hizmet vermeyi kendisine ana ilke olarak benimsemiştir.

Misyon

Kompresör ve basınçlı hava ekipmanları sektöründe çağın bakım teknolojilerine ve satış tekniklerini kullanarak içi ve dış müşterilerimizle karşılıklı sevgi, saygı ve güven içinde zamanında, kaliteli ve ekonomik servis ve satış sonrası hizmeti planlayıp uygulanmaktadır.

Vizyon

Servis ve satış hizmetlerimizin kalitesini sınırsız müşteri memnuniyeti ilave ederek geliştirmek ve yaratıcı düşünceye sahip ekibimizle kendimize olan inancı müşterilerimizin beklentilerine dönüştürmek maksadıyla üretim yapan firmaların pazarına ortak olmaktır.

Kalite Politikamız

Mertsan Kompresör San. ve Tic. Ltd. Şti. vizyonu doğrultusunda sürekli gelişen ve değişen modern teknolojiyi kullanılarak satış ve servis hizmeti vermektir. Bu maksatla; a) Kalite yönetim sistemimizi İSO 9001 - 2000 standartlarına uygun oluşturulması, b) İş sağlığı ve güvenliği el kitabının ilgili kanun ve yönetmeliklerine uygun olarak hazırlanması ve uygulanması c) Çevre politikasına uygun çevre yönetim sisteminin kurulması d) TSE servis hizmet yeterlilik belgesinin alınması e) Yaratıcı ve yenilikçi ekip çalışmasına yönelik çalışmaların yapılması f) Personel meslek kimlik kartlarının oluşturulması ve SRC belgelerinin alınması g) Personelin gelişimine yönelik eğitim ve bu eğitimlere ait sertifikasyon belgelerinin tamamlanması h) Sürekli iyileştirme ve sistem iç denetimlerinin yapılması için bütün gücümüzle çalışmaktır.

İvedik Organize Sanayi Bölgesi Keresteciler Sanayi Sitesi 2263. Cad. No: 21 Yenimahalle Ankara

Telefon: +90 [312] 386 18 90 | Faks: +90 [312] 386 18 91 | info@mertsankompresor.com.tr

Hafta İçi : 09:00 - 18:00 / Cumartesi : 09:00 - 13:00